Lille – RC Strasbourg. Zobacz jak mecz widzą statystyki i analizy.

Decydując się na obstawianie francuskiej Ligue 1, bardzo ważnym czynnikiem jest nie tylko porównywanie statystyk i analizowanie suchych danych na temat obu przeciwników z najbliższej kolejki. Francuska Ligue 1 jest pełna niespodzianek i bardzo wysokich, jednostronnych wyników, więc do analizy statystycznej zawsze warto dorzucić własną znajomość ligi i specyfikę pracy poszczególnych klubów. Tylko w ten sposób można prawidłowo wytypować zwycięzcę meczu Lille – Strasbourg zaplanowanego na 27 stycznia. Praktycznie wszystkie legalne strony bukmacherskie proponują wysokie kursy zarówno na zwycięstwo gospodarzy, remis jak i sukces gości.

Wszystko dlatego, że oba kluby w tabeli dzielą tylko 4 punkty, które teoretycznie powinno być łatwo odrabiać na własnym stadionie. Jednak Lille to w tym sezonie Ligue 1 klub w ogóle nie przypominający siebie z poprzednich lat, trapiony problemami organizacyjnymi i kadrowymi, a przede wszystkim fatalnie zorganizowany zarówno w ataku jak i obronie. Wybierając legalne firmy bukmacherskie w Polsce można sięgnąć po te, które dają najwyższy kurs na oczekiwane przez typera rozstrzygnięcie wydarzenia. Jednak najpierw trzeba wiedzieć, jakie to będzie rozstrzygnięcie i ostatecznie garść analiz i statystyk może być tutaj pomocna.

Odrzucając oczywiste aspekty przewagi własnego boiska, drużyna z Lille trafi w tym sezonie bardzo dużo bramek (30 – trzeci najgorszy wynik w lidze) i bardzo niewiele bramek potrafi przy tym samodzielnie zdobyć (17 – czwarty najgorszy wynik w lidze). Przeciętny legalny bukmacher proponuje więc także kursy na to, czy w spotkaniu padną gole lub kto je zdobędzie i w jakich ilościach. Ponieważ Strasbourg wcale nie jest lepszy pod względem szczelności defensywy (aż 31 goli straconych w tym sezonie), rozstrzygnięcie z bramkami po każdej ze stron jest dobrze płatne u bukmacherów, a jednocześnie wysoce prawdopodobne.