24.08 Ekstraklasa – Piast Gliwice vs Cracovia – Zakłady bukmacherskie na mecz Piast – Cracovia

Cracovia miała być w czubie tabeli a Piast na dnie. Tymczasem jest odwrotnie. Czy na długo? Najlepsze zakłady bukmacherskie online

Zapowiedzi trenera Cracovii Michała Probierza były bardzo odważne. „Pasy” miały walczyć o mistrzostwo Polski. Raptem po trzech meczach trenera drużyny ze stadionu przy ulicy Kałuży wycofał się tych zapowiedzi. W Gliwicach natomiast odbudowuje swoją trenerską pozycję Waldemar Fornali bowiem Piast gra tak dobrze, a może nawet lepiej jak za czasów Mariusza Brosza. Drużna ze Śląska zajmuje w tej chwili znakomite, piąte miejsce i będąc gospodarzami w meczu z Cracovią przystępują do niego w roli faworyta. Oczywiście przewidujemy, że „Pasy” jak zresztą było w poprzednim sezonie prędzej czy później przełamią się i zaczną grać lepiej jednak nie sądzimy że stanie się to już 24 sierpnia 2018 roku. W mecz Piast – Cracovia obstawiamy więc zwycięstwo gospodarzy.

Jakie zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne (forum).

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce zapraszają na mecz piłkarski w Gliwicach, gdzie tamtejszy Piast podejmie zespół Cracovii Kraków. Ważne, by wiedzieć jakie zakłady w Polsce są legalne. Forum piłkarskie, czy nawet sportowe powinno udzielić odpowiedzi na wasze pytania. Wykaz legalnych zakładów bukmacherskich online znajdziecie na naszej witrynie oraz pod zapowiedziami spotkań piłkarskich.

Autor: PK