22.10 La Liga – Real Madryt – Eibar

Po niezbyt udanym pojedynku w fazie grupowej Ligi Mistrzów i stracie punktów w meczu              z Tottenham Hotspur Real Madryt wraca do gry w La Liga.

Tym razem czeka go pojedynek z niezbyt wymagającym przeciwnikiem, a mianowicie drużyną Eibar. Drużyna ta zajmuje aktualnie 16 miejsce w tabeli mając na koncie trzy porażki, remis i jedną wygraną. Jest to zespół walczący o utrzymanie się w La Liga. Dlatego też nie pomylimy się zapewne typując w ślad za polskimi bukmacherami wygraną w tym meczu drużyny Realu Madryt. Jednocześnie należy przypomnieć wpadkę drużyny Chelsea w meczu z ostatnią drużyną Premier League – Crystal Palace. Typując zwycięstwo tej drużyny w polskich zakładach bukmacherskich czy to stacjonarnych czy też online można było osiągnąć równie dobry wynik jak ta drużyna.

Patrząc na formę drużyny Realu w ich ostanich meczach czy to z Getafe czy z Tottenhamem można powiedzieć, że nie jest ona zbyt budująca mimo tego faworytem legalnych polskich bukmacherów jest Real. Wiadomo także, że mając w swoim składzie taką osobowość jak Ronaldo jest to wartość dodana. Jeśli jeszcze do tego zawodnik tej klasy zechce wziąć na swoje barki odpowiedzialność za wynik spotkania to to wszystko zmienia.

 

Jeśli koledzy z drużyny tylko w nieco większym zakresie zechcą także zaangażować się w poczynania swojego lidera to drużyna Eibar raczej skazana jest na porażkę. Niespodzianki nie można też wykluczyć. Gdyż jak to mówił klasyk – dopóki piłka w grze… I to właśnie w piłce jest piękne. Ta jej nieprzewidywalność. I przez to możliwość wzięcia udziału w polskich zakładach bukmacherskich. Samodzielnego typowania wyników.Wzięcia pod uwagę wielu czynników dotyczących obu drużyn, które staramy się państwu przedstawić na naszych stronach. Ostateczny wybór należy do graczy. Obu drużynom jak i graczom życzymy powodzenia.