17.09 Ekstraklasa – Zagłębie Sosnowiec vs Górnik Zabrze – legalni bukmacherzy zarejestrowani w Polsce

Dwie górnicze drużyny muszą szukać punktów, jeśli chcą poprawić swoją pozycję w tabeli Lotto Ekstraklasy – typy piłka nożna

Zagłębie Sosnowiec vs Górnik Zabrze – ten mecz uświetni ósmą kolejkę piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Ekipa Marcina Brosza miała ponownie walczyć o europejskie puchary, tymczasem zajmuje miejsce w dołach tabeli. Podobnie jest (co zresztą zrozumiałe) z beniaminkiem z Sosnowca. Ekipa gospodarzy będzie upatrywać szans na zdobycz punktową w atucie własnego boiska oraz kiepskiej formie najbardziej utytułowanemu klubowi w historii polskiej piłki nożnej. Obiektywnie rzecz biorąc Zagłębie ma niewielkie szanse na zwycięstwo. Wydaje nam się również, że od tego meczu zespół prowadzony przez trenera Marcina Brosza powinien zacząć piąć się w górę tabeli, bowiem młodzi piłkarze z Zabrza umieją grać w piłkę i kwestią czasu jest ich lepsza pozycja w tabeli Lotto Ekstraklasy.

Totolotek zakłady bukmacherskie – Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze w ofercie tego legalnego bukmachera

Totolotek zakłady bukmacherskie udostępniły już możliwość typowania meczu Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze. Oczywiście nie musicie rejestrować się online akurat u tego legalnego bukmachera zarejestrowanego w Polsce. Inni operatorzy również przyjmują zakłady bukmacherskie na Lotto Ekstraklasę oraz opisywany tutaj mecz. Poniżej porównanie kursów dotyczące spotkania Zagłębie – Górnik.

Autor: PK