17.08 Ekstraklasa – Cracovia vs Zagłebie Lubin – do obstawienia w STS

Buńczuczne zapowiedzi o mistrzostwie Cracovii zostały zweryfikowane. Czy Zagłębie wyszarpie punkty „Pasom”? – sts zakłady bukmacherskie

Michał Probierz przed sezonem zapowiadał, że Cracovia będzie walczyć o mistrzostwo Polski. Tymczasem klub profesora Janusza Filipiaka zajmuje dolne rejony tabeli. Zagłębie Lubin natomiast prowadzone przez byłego reprezentanta Polski Mariusza Lewandowskiego plasuje się w górnej połowie stawki. Wydaje się, że „Miedziowi” powalczą o grupę mistrzowską i kto wie, może nawet o europejskie puchary. Na takie przewidywania jest może za wcześnie, ale drużyna złożona głównie z młodych Polaków z tamtejszego regionu może jeszcze nie raz zaskoczyć. Rywal wydaje się prosty, ale Cracovia musi jednak punktować. Dlatego obstawiamy X2. Podpórka na gości będzie bezpieczniejsza.

STS zakłady bukmacherskie – przegląd typów na mecz Cracovia Kraków – Zagłębie Lubin.

Zakłady sportowe w Polsce (inaczej STS Zakłady bukmacherskie) otwierają zakłady na mecz Cracovia Kraków – Zagłębie Lubin. Zwycięstwo obu drużyn jest dobrze opłacane przez STS. Porównanie kursów znajdziecie poniżej. Należy pamiętać jednak, że te zmieniają się bardzo szybko. Najlepiej więc zarejestrować się u kilku bukmacherów jednocześnie.

Autor: PK