07.09 Mecz Towarzyski – Korea Południowa vs Kostaryka – w ofercie LVBet zakładów bukmacherskich

Egzotyczne, towarzyskie starcie były mundialowiczów. Korea Południowa kontra Kostaryka LVBet zakłady bukmacherskie

Korea Południowa i Kostaryka szybko zakończyły swój udział w Mundialu. Niedosyt mogą czuć szczególnie Azjaci bowiem w trzecim meczu za sprawą swojej wygranej nad Niemcami przyczynili się do odpadnięcia Mistrzów Świata z Mundialu jednakże i tak nie przyniosło to profitu w postaci awansu z grupy. Jeszcze gorzej poradziła sobie Kostaryka bowiem uzbierała tylko jeden punkty (remis 2:2 ze Szwajcarią).

W meczu towarzyskim, jaki odbędzie się 7 września 2018 roku zmierzą się więc drużyny o bardzo podobnym potencjale.  Wydaje się jednak, ze to Koreańczycy z południa są lepszą ekipą i powinni potwierdzić swoją wyższą nad rywalami przekonującym zwycięstwem. Naszym zdaniem mecz zakończ się wynikiem 3:1 dla reprezentacji Korei Południowej.

Fortuna zakłady bukmacherskie – typy na mecz Korea Południowa – Kostaryka

LVBet zakłady bukmacherskie zapraszają na towarzyski mecz piłkarski pomiędzy Koreą Południową, a Kostaryką. To jeden z legalnych bukmacherów online zarejestrowanych w Polsce. Chociażby ze względu na ten fakt warto zapoznać się z jego ofertą. Bonusy na start, bukmacherskie typy dnia, czy freebety to tylko niektóre z atrakcje jakie oferuje LVBet.

Autor: PK